فیس بوک     اینستاگرام    تلگرام

کالایی در سبد نیست

logo soalyar

شنبه, 18 اسفند 1397 ساعت 20:27

اعمال معدل در کنکور به نفع دانش‌آموزان است

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

به گزارش خبرنگار مهر، سید محمد بطحائی در ادامه برنامه‌های سفر خود به شهرستان عسلویه عصر جمعه در بازدید از کلاس‌های تقویت بنیه علمی دبیرستان حضرت مریم (س) در روستای اخند اظهار داشت: امروز شاهد اجرای طرح‌های خوبی در شهرستان عسلویه بودیم.

وی توسعه و تقویت زیرساخت‌های آموزشی را بسیار مهم دانست و اضافه کرد: با پیگیری‌های مسئولان استان بوشهر و نماینده جنوب استان در مجلس، امروز ۲۵ طرح عملیاتی برای ساخت فضای‌های آموزشی و پرورشی در عسلویه آغاز شده است.

وزیر آموزش و پرورش اجرای این طرح‌های زیرساختی را بسیار مهم دانست و خاطرنشان کرد: برای دستیابی به پیشرفت باید نیروی انسانی قوی داشته باشیم که نیروی انسانی توانمند از دل مدارس بیرون می‌آید.

 

بطحائی در ارتباط با نگرانی‌های دانش‌آموزان از کنکور خاطرنشان کرد: از سال آینده معدل در کنکور سراسری اعمال خواهد شد که اجرای آن بسیار به نفع دانش آموزان است.

وزیر آموزش و پرورش با حضور در کلاس‌های دبیرستان حضرت مریم (س) در روستای اخند از نزدیک در جریان چگونگی اجرای طرح قرار گرفت و ضمن صحبت با دانش آموزان از آنان خواست تا مسائل آموزشی و پرورشی مدرسه و مشکلات خود را بیان کنند.

دانش آموزان نیز در این دیدار خواستار تدوام کلاس‌های تقویت بنیه علمی، افزایش سهمیه شهرستان و تجهیز آزمایشگاه‌ها شدند.

 

خواندن 277 دفعه